Multivalen @ Sluppen
Vi kunne selvfølgelig holdt en vanlig bedriftspresentasjon der vi forteller hvor fantastiske vi er. Det skal vi ikke. I stedet inviterer vi deg til å oppleve det selv.
17. september inviterer vi 2-og 4-årsstudenter fra EMIL og Aarhønen til Multival @ Sluppen. Her får du møte folka våre, løse ekte problemstillinger, bli kjent med kundene våre, prosjektene våre og kjenne på kulturen, energien og stemningen som er en del av arbeidshverdagen vår.
Utover kvelden blir det mat, mingling og ellevill stemning med Bongo's Bingo. Et partyshow, hvor bingo møter rave, allsang, dance-offs, publikumsdeltakelse og kaos - avbrutt av både sprø og ikke minst fete premier og uforglemmelige øyeblikk!
Dette kan du forvente:
- Inspirerende foredrag og møter med våre medarbeidere
- Interaktive fagsesjoner basert på ditt studium
- Innsikt i hvordan vi kan utvikle attraktive og bærekraftige bydeler
- Mat, mingling og nye bekjentskaper på Lager 11
- Bongo's Bingo og ellevill stemning utover kvelden
Tema: Tverrfaglig byutvikling
Neste kapittel for Lerkendal og Sluppen
Lerkendal og Sluppen er i ferd med å bli en av Trondheims mest spennende byutviklingsprosjekter. Men hvordan skal den nye bydelen egentlig se ut? På Multival får du være med på å ta valgene. Sammen med andre studenter skal du utforske hvordan vi
kan utvikle en attraktiv og bærekraftig bydel gjennom reelle utfordringer innen byutvikling, rehabilitering, klima, naturfare og energi.
Hva ville du gjort hvis du fikk bestemme? 🚀
Bli med og test idéene dine på ekte problemstillinger sammen med studenter, rådgivere og aktørene som utvikler Lerkendal og Sluppen i dag.
Begrenset antall plasser. Meld deg på nå!
Lenke til påmelding: https://www.teknologiporten.no/arrangementer/245

